Лікування рогівки в клініці професора Сергієнко

Рогівка – частина зовнішньої оболонки ока, має сферичну форму, прозора. Через рогівку світло проникає в око. Залежно від ступеня прозорості рогівки, а також від її інших конфігурацій, зображення сприймається з різною чіткістю. Всілякі порушення в цілісності та прозорості рогівки стають причинами зниження різкості зору, в окремих випадках до сльозоточіння, очного болю, а також світлобоязні.

Правильна і своєчасна професійна діагностика – основна запорука повноцінного успішного лікувального процесу порушень зору. У нашій клініці є все необхідне сучасне, ефективне і високоточне обладнання для здійснення детальної діагностики і ретельного обстеження різних видів захворювань на рогівці.
Найбільшу ступінь небезпеки мають запальні процеси рогівки, найчастіше інфекційного типу. Це такі процеси, як кератити. Такі запалення необхідно лікувати в терміновому порядку.

Певні випадки характерні відсутністю видимих позитивних результатів від медикаментозної терапії. Це пов’язано з властивостями стійкості інфекційних захворювань до антибіотиків, а також інших препаратів для боротьби з вірусами і бактеріями.

Для таких випадків застосовується процедура крос-лінкінг, під час проведення якого всередині тканин рогівки скупчується достатня кількість атомарного виду кисню. Завдяки цьому товща рогівки стерилізується, інфекції усуваються.

Такий підхід, як крос-лінкінг успішно використовується при дистрофіях рогівки епітеліальної-ендотеліального характеру – досить рідкісних, проте досить серйозних видів ускладнень в хірургії катаракти. Порушення в прозорості та цілісності на поверхневому шарі рогівки, а також її набряк стають наслідками процесу декомпенсації рогівки після випадків операційного втручання. Рівень зору при цьому істотно знижується, проявляється сльозотеча і світлобоязнь, виникають відчутні болі в очах. При цьому пацієнтам необхідно постійно вдаватися до протизапального виду лікування або в окремих випадках – до операції з пересадки рогівки.

За допомогою ущільнення шарів колагену під час крос-лінкінга, ефективно усуваються набряки рогівки, болі і дискомфорт оперативно знижуються в значній мірі, або повністю зникають.

 • Вартість лікування рогівки

  Хірургічне лікування переднього відрізка сітківки

  Послуга

  Ціна, грн.*

  Деепітелізація рогівки (з контактною лінзою)

  950

  Крос-лінкінг при кератоконусі

  11 500

  Крос-лінкінг при інших захворюваннях рогівки

  6 000

  • У вартість послуги не включено анестезіологічний супровід;
  • У вартість послуги входить післяопераційний огляд протягом 1 місяця.

  * Ціна вказана за 1 око