final znak

Сертифікати та ліцензії офтальмологічної клініки професора Сергієнка — свідчення тривалої, успішної та самовідданої роботи усього колективу медичного закладу. Серед них — подяка від керівництва Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону. У цьому документі висловлюється щира вдячність за допомогу в лікуванні воїнів, які боронили та продовжують відстоювати цілісність і незалежність нашої Батьківщини.

Почесна грамота від Вінницької облдержадміністрації та обласної ради — за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я засновника клініки. Подяка від командування та особового складу військової частини, яка виконує бойові завдання по захисту країни. Повідомлення про високий економічний рейтинг закладу за оцінкою його фінансово-господарської діяльності. Клініка посіла перше місце (золото) серед підприємств Вінницької області.

Численні професійні сертифікати та ліцензії працівників клініки. Вони традиційно відвідують галузеві конференції, конгреси та симпозіуми. Там вони мають змогу поділитись науковим досвідом, вдосконалити рівень майстерності, здобути найсучасніші навички лікування та профілактики захворювань зору. Ліцензії Міністерства охорони здоров’я та інших державних служб підтверджують відповідність медичного закладу всім вимогам українського законодавства.

Кожен із цих документів – незаперечний доказ професіоналізму працівників клініки. Сертифікати та ліцензії яскраво свідчать про готовність закладу й надалі стояти на захисті здоров’я земляків, використовуючи при цьому весь арсенал сучасної офтальмології.

Від самого заснування офтальмологічної клініки професора Сергієнка наше завдання — надати кожному пацієнту лише найкраще з того, що зараз може запропонувати для діагностики та лікування сучасна офтальмологія. Ми використовуємо апаратуру від найкращих світових виробників медобладнання. Працюємо виключно відповідно до загальноприйнятих стандартів, тому лікування у клініці професора Сергієнка не відрізняється від європейського.

Тут працюють одні з найкращих фахівців своєї справи, що підтверджують десятки перспективних наукових розробок та тисячі успішних операцій. Відомий вислів про те, що справжній лікар вдосконалює свої навички протягом усього життя ми зробили одним із правил нашої повсякденної роботи. Саме тому ми пишаємось нашими персоналом. А численні нагороди та подяки фіксують довіру до наших лікарів на всіх рівнях суспільства.

Сертифікати та ліцензії офтальмологічної клініки професора Сергієнка

подяка - Сертифікати та ліцензії
почесна грамота - Сертифікати та ліцензії
подяка медичному центру - Сертифікати та ліцензії

 

економічний рейтинг - Сертифікати та ліцензії
подяка - Сертифікати та ліцензії
сертифікат - Сертифікати та ліцензії

 

сертификаты клиники сергиенко
сертификаты клиники сергиенко
сертификаты клиники сергиенко

 

сертификаты клиники сергиенко
сертификаты клиники сергиенко
сертификаты клиники сергиенко

 

медали клиники сергиенко
медали клиники сергиенко

Приходьте до нас

 • Інноваційна офтальмологія

  Більше 30 років професійної роботи.
  Наукові дослідження і практика сучасного лікування.

 • Лікування офтальмологічних захворювань дітей і дорослих.

  Досвід тисяч операцій з найскладнішою патологією у дітей і дорослих.
  Консервативне і оперативне лікування складних патологій.
  Психологічна підтримка кожного клієнта.

 • Широкий спектр офтальмологічних послуг.

  Сучасні діагностичні прилади і лазерні установки.
  Кращі хірурги.
  Якісна діагностика.

Запишіться до лікаря

вул. Пирогова, 47 А
(ТРЦ «Ізумруд», 4 поверх)
м. Вінниця