final znak

Про клініку

Одна з найбільших клінік в Україні. Діагностика будь-якого захворювання очей і здійснення сучасними способами мікрохірургічного лікування очей. Пропонуємо більш 200 процедур, маніпуляцій і операцій, спрямованих на відновлення зору.

Досвідчені фахівці
Діагностика зору
Індивідуальний підхід
Якість гарантуємо

 

25+

Років досвіду

47

Фахівців

15

Напрямів

200+

Послуг

Чим ми відрізняємось від інших клінік

Наші переваги

Безпека, ефективність і результативність – це основні показники у виконанні нашої місії! Ми надаємо консультативну та стаціонарну медичну допомогу дорослим і дітям, використовуючи світові стандарти і професійний підхід.

Офтальмологічна клініка професора Сергієнка – одна з найбільших клінік в Україні. У клініці проводиться діагностика будь-якого захворювання очей і мікрохірургічне лікування найбільш сучасними методами, визнаними світовою медициною. У нас ви зможете пройти одну з 200 процедур, маніпуляцій і операцій, спрямованих на відновлення зору.

Наша клініка оснащена обладнанням від провідних виробників Японії, США і Європи. Завдяки цьому здійснюється найбільш точне діагностування, а значить і можливе подальше якісне лікування з досягненням високих показників.

У нас працюють тільки лікарі з великим досвідом і високої кваліфікації: кандидати і доктора медичних наук, офтальмологи зі світовим ім’ям. Наші лікарі мають більше десяти років практики і тисячі успішних операцій по відновленню зору.

Ми можемо розповісти без секретів про всі наявні технології, спрямовані на лікування зору і особливості здійснюваних процедур. Пацієнти зможуть отримати інформацію в доступній для розуміння і сприйняття формі, не вникаючи в усі медичні терміни.

Ми змогли підтвердити на світовому рівні свою бездоганну репутацію. У Клініці професора Сергієнка консультуються і з нами співпрацюють відомі офтальмологи з багатьох країн світу.

профессор сергиенко

продовжувач династії Професорів Сергієнко. Засновник династії – академік Микола Маркович Сергієнко отримав всесвітню популярність завдяки дослідженням в оптиці і фізіології зору, заснував і виростив школу вітчизняних мікрохірургів, працюючи в Київському Центрі мікрохірургії ока. Андрій Миколайович, також виходець цієї школи, вніс неоціненний вклад у вітчизняну медицину роботами в області лікування захворювань сітківки. За його плечима 30 років клінічної та викладацької діяльності.

Андрій Миколайович Сергієнко

Доктор медичних наук, професор, організатор клініки

 

«Я вірю в здатність
сучасної медицини стабілізувати і повертати зір навіть при найскладніших захворюваннях.

Робота професора Сергієнка викликає захоплення колег в багатьох країнах світу. Також він нагороджений численними нагородами.

 • Ідея нашої клініки – це наближення до пацієнта спеціалізованої та кваліфікованої офтальмологічної допомоги. Ми пропонуємо сучасну діагностику із застосуванням найбільш передових технологій та здійснення індивідуальних підходів в лікуванні невідкладної та хронічної патології очей. Данні про стан пацієнта зберігаються в базі клініки і ми можемо відслідкувати змінв з точністю до декількох мікрон на протязі довготривалого періоду. Такі зміни не помітні для людського ока, але ми можемо визначити небезпечні ознаки захворювання ще до зниження зорових функцій.

 • Спеціалісти клініки основоположниками ряду напрямків української мікрохірургії ока. Більш, як 30-річний досвід дозволяє повертати людям зір, навіть після багаторічної сліпоти. При хронічній патології ока ми пропонуємо малоінвазивні методи втручання та прицільну ліагностику, що дозволяє покращити та довготривало зберегти зір. Ми націлені на відновлення зору та довготривале  утримання отриманого результату. Наша клініка налаштована боротися та підтримувати віру пацієнта в перемозі над сліпотою.

 • Маємо великий досвід діагностики та лікування рідкісної патології очей.
 • Дотримання європейських протоколів в лікуванні захворювань очей.
 • Дружній спрацьований колектив.
 • Удосконалення та впровадження нових технологій консервативного та оперативного лікування.
 • Клініка працює 6 років.
 • Клініка є базою для проведення клінічних досліджень, що дає змогу частині пацієнтів лікуватися безкоштовно.
 • Постійно проводимо наукові дослідження та доповідаємо про їх результати на українських та міжнародних конференціях.
 • Клініка є організатором регулярних спеціалізованих конференцій « Поділля-Ретіна».
 • Клініка проводить підготовку молодих спеціалістів в напрямку хірургії сітківки і скловидного тіла, а також співпрацює з Національним Вінницьким Медичним Університетом ім. М.І Пирогова.

Приходьте до нас

 • Інноваційна офтальмологія

  Більшк 30 років професійної роботи.
  Наукові дослідження і практика сучасного лікування.

 • Лікування офтальмологічних захворювань дітей і дорослих

  Досвід тисяч операцій з найскладнішою патологією у дітей і дорослих.
  Консервативне і оперативне лікування складних патологій.
  Психологічна підтримка кожного клієнта

 • Широкий спектр офтальмологічних послуг

  Сучасні діагностичні прилади і лазерні установки.
  Кращі хірурги.
  Якісна діагностика

Запишіться до лікаря

вул. Пирогова, 47 А
(ТРЦ «Ізумруд», 4 поверх)
м. Вінниця