final znak
послуги блефаропластики

Блефаропластика

Блефаропластика – термін, що містить цілий спектр медичних та косметичних можливостей. Коли згадуємо про послуги блефаропластики, йдеться про видалення надлишкових явищ шкіри, жирових відкладень, орбітальних гриж. Блефаропластика відіграє важливу роль у корекції недоліків та дефектів в області ока, що виникли під впливом стресів, спадковості, різного роду захворювань, травмувань або пов’язані з анатомічною будовою обличчя.
Блефаропластика або хірургія ока є однією з найпоширеніших операцій у сучасній хірургії. Очі є безсумнівним центром нашого емоційного виразу, вони відзеркалюють весь спектр наших думок, почуттів та життєвих прагнень. Їх стан і вигляд суттєво впливають на те, як нас сприймають навколишні.

Записатися на прийом

Шкіра повік досить тонка та піддається впливу, одразу декількох негативних факторів. Йдеться про зовнішнє середовище, травмування, орбітальні грижі, птоз, послаблення м’язового каркаса в області ока, нарешті – вікові зміни.

Послуги блефаропластики виконуються за показом спеціаліста, що призначає оперативне втручання для покращення якості життя та ефекту омолодження пацієнта.

Досвідчений фахівець:

 

Важливим кроком для отримання якісного результату від такого лікування як “послуги блефоропластики” – є вибір досвідченого офтальмохірурга, кваліфікація якого, підкріплена багаторічним практичним досвідом та численними вдячними пацієнтами.

Наша клініка пишається наявністю таких фахівців. Серед них і Шинкарик Марія Петрівна, лікар-офтальмолог, напрямок її діяльності: блефаропластика, видалення новоутворень, реконструктивна хірургія в наслідок травм, вроджених чи набутих вад повік (птоз, заворіт, виворіт, лагофтальм), енуклеація/евісцерація з протезуванням.

послуги блефаропластики

Послуги блефаропластики надають за показами:

 

 • Видалення новоутворень повік з одномоментною пластикою.
 • Орбітотомія
 • Видалення орбітальної грижі
 • Пластика орбіти
 • Пластика сльозовивідних каналів
 • Позбавлення птозу
 • Декомпресія орбіти
лечение ночными линзами парагон сергиенко

Приходьте до нас

 • Інноваційна офтальмологія

  Більше 30 років професійної роботи.
  Наукові дослідження і практика сучасного лікування.

 • Лікування офтальмологічних захворювань дітей і дорослих.

  Досвід тисяч операцій з найскладнішою патологією у дітей і дорослих.
  Консервативне і оперативне лікування складних патологій.
  Психологічна підтримка кожного клієнта.

 • Широкий спектр офтальмологічних послуг.

  Сучасні діагностичні прилади і лазерні установки.
  Кращі хірурги.
  Якісна діагностика.

Запишіться до лікаря

вул. Пирогова, 47 А
(ТРЦ «Ізумруд», 4 поверх)
м. Вінниця