final znak


детская офтальмология проверка зрения винницаl сергиенко

Лазерна корекція зору

Лазерна корекція зору – високоефективна, точно прогнозована, безпечна і безболісна процедура, яка спрямована на виправлення аномалій рефракції: міопії, гіперметропії та астигматизму.
Хороший зір забезпечується заломлюючою силою оптики ока, яка направляє промені світла на сітківку. При короткозорості, далекозорості та астигматизмі світло не фокусується на сітківці, в результаті чого людина бачить погано і зблизька, і далеко, або зір у неї є нечітким. Суть лазерної корекції зору полягає у зміні заломлюючої сили рогівки, за рахунок чого світло потрапляє точно на сітківку, забезпечуючи хороший і якісний зір.
Зміна заломлюючої сили рогівки відбувається за рахунок дії на неї ексимерного лазера. Лазер випаровує тканину рогівки на мікронному рівні з дуже високою точністю, коригуючи, таким чином, кривизну рогівки, тим самим замінює її заломлюючу (оптичну) силу і відновлює нормальний зір.

Ефективність. Лазерна корекція зору є найефективнішим методом корекції зору, оскільки відновлює зір на постійній основі, на відміну від окуляр і контактних лінз, які допомагають краще бачити тільки в процесі їх використання.

Безпека. Багаторічний світовий досвід застосування лазерної корекції зору довів її виняткову безпеку. Лазерну корекцію зору можна назвати «безкровною», оскільки маніпуляції поводяться на поверхневому шарі рогівки, не проникаючи у внутрішню структуру ока. Довжина хвилі ексимерного лазера виключає проникнення лазерного випромінювання далі, ніж на поверхневі шари рогівки. У клініці професора Сергієнка використовується одна із найсучасніших і найдосконаліших ексимер-лазерних систем WaveLight EX500 компанії Алкон 2020-го року виробництва . У лазері WaveLight EX500 впроваджена система розпізнавання ока по малюнку райдужної оболонки, що забезпечує максимально точне виконання корекції і виключає будь-які ризики.

Безболісність. При проведенні лазерної корекції зору використовується місцева анестезія у вигляді крапель. Ніяких ін’єкцій не проводиться. Відчуття болю практично відсутні.

Швидкість. Процедура лазерної корекції зору проводиться амбулаторно (без госпіталізації) і займає близько семи хвилин. Час впливу лазера на рогівку становить від 2-ох до 40-ка секунд.

Які можливості відкриває лазерна корекція зору?

Відмінний зір.

Бачити і пізнавати всю красу навколишнього світу.

Свобода від окулярів та контактних лінз.

Відсутність незручностей і обмежень при використанні окулярів чи контактних лінз.

Подорожі, ігри, спорт – з комфортом і без обмежень.

Більше вільного часу для себе.

Не витрачайте свій час на придбання і догляд за окулярами чи контактними лінзами.

Свобода у виборі хобі та професії

Не обмежуйте себе обираючи хобі чи професію через незручності пов’язані з поганим зором.

до і після

“Ключ” до нових можливостей- саме це ви знайдете в клініці професора Сергієнка.

Як довго збережеться результат?

Світовий досвід застосування лазерної корекції зору налічує більше 30 років. За ці роки накопичено величезний досвід спостережень за станом зору пацієнтів, які пройшли процедуру лазерної корекції зору. Дані цих спостережень без сумніву говорять про те, що результат корекції зберігається на все життя. Ймовірність знову використовувати окуляри може виникнути тільки у випадку розвитку вікової далекозорості (пресбіопії) або інших захворювань ока.

Переваги проведення лазерної корекції зору у клініці професора Сергієнка.

Клініка професора Сергієнка – клініка зі “світовим” ім’ям.

Якість та успішність лікування в будь-якій клініці, в першу чергу, визначається знаннями і досвідом лікарів які там працюють.
Керівник клініки – професор, доктор медичних наук Андрій Миколайович Сергієнко, є продовжувачем відомої династії офтальмологів Сергієнко. Засновник династії – академік, почесний професор багатьох країн світу – Микола Маркович Сергієнко, отримав світове визнання завдяки своїм дослідженням та практичній діяльності в області офтальмології. Унікальні наукові знання і величезний клінічний досвід, накопичений династією Сергієнко, дозволили створити клініку, якість лікування якої відповідає найвищим світовим стандартам. Постійна наукова та практична робота лікарів клініки під керівництвом професора Сергієнка, участь у міжнародних офтальмологічних з’їздах і симпозіумах, тисячі пацієнтів знову здобули гарний зір – все це гарантує пацієнтам клініки високу якість офтальмологічної допомоги і відмінний зір на довгі роки.

Багаторічний досвід в проведенні лазерної корекції зору.

Лазерні корекції зору в клініці професора Сергієнка проводить один із найдосвідченіших в Україні фахівців по відновленню зору, офтальмохірург, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії – Красуцький Віктор Йосипович.
Віктор Йосипович має 39 років стажу роботи в офтальмології, а його досвід у проведенні лазерної корекції зору становить понад 20 років. За цей час Красуцьким Віктором Йосиповичем було проведено більш ніж 18000 процедур лазерної корекції зору. З 2004 по 2014 роки він був головним лікарем і кращим рефракційним офтальмохірургом київської клініки “Ексімер”, а з 2014 по 2019 роки – головним лікарем міжнародної мережі клінік “Ексімер” в Україні.

Красуцький Віктор Йосипович:

детская офтальмология проверка зрения винницаl сергиенко сергиенко клиника

– досконало володіє всіма сучасними методиками лазерної корекції зору;

– є членом Американської та Європейської спілок рефракційних і катарактальних хірургів;

– постійно приймає участь у міжнародних конференціях офтальмологів, де виступає з доповідями;

– регулярно проходив навчання з підвищення кваліфікації, найбільш вагомі з них:

-Кафедра офтальмології «Мікрохірургія ока» Медичної академії післядипломної освіти при Київському центрі мікрохірургії ока, Київ, Україна;

-Дидактичний та хірургічний курс імплантації ICL, ASCRS, Чикаго, США.
STAAR Surgical AG: Vision Toric ICL – дидактичний та хірургічний акредитаційний курс Central Flow в клініці AILAS, Київ, Україна;

Клінічне навчання iLasic в Барселонському центрі передового досвіду, Барселона, Іспанія.

– має 41 наукову друковану роботу і 3 патенти на винаходи в області рефракційної та катарактальної хірургії.

Окрім величезного досвіду в проведенні лазерної корекції зору, Віктор Йосипович проявляє щиру турботу до кожного зі своїх пацієнтів, намагається вникнути в проблему людини, і не тільки знайти оптимальне та ефективне рішення цієї проблеми, та зробити все можливе аби процес відновлення зору пройшов максимально швидко і комфортно.

Ексимерний лазер останнього покоління.

Для проведення лазерної корекції зору в клініці професора Сергієнко використовується Ексимер-лазерна установка
останнього покоління WaveLight EX500 компанії Alcon.

Унікальні можливості цієї системи дозволяють максимально швидко, комфортно та безпечно для пацієнта отримати високі показники якості та гостроти зору.

Швидкість.

WaveLight EX500 є одним із найшвидших ексимерних лазерів у світі. Середній час корекції одної діоптрії триває 1,4секунди. Така висока швидкість роботи лазера не тільки скорочує час проведення процедури, але й дозволяє виключити зайвий термічний вплив на рогівку, і не допускає її зневоднення під час процедури. Завдяки цьому відновлювальний період після лазерної корекції скорочується і протікає максимально комфортно.

Точність.

В Ексимер-лазерну установку WaveLight EX500, крім безпосередньо лазера, входить діагностичний блок (Topolyzer Vario і Ocylezer II), що забезпечує точний розрахунок параметрів корекції зору. Діагностичний блок та лазер інтегровані один з одним, що забезпечує повністю автоматизовану передачу параметрів для проведення корекції зору, тим самим мінімізує людський фактор.

детская офтальмология проверка зрения винницаl сергиенко сергиенко клиника

Точність роботи WaveLight EX500 забезпечує інфрачервона система трекінгу, яка стежить за центром зіниці і синхронізована з лазерним джерелом. Час реакції трекінгу становить менше 3-ох міллісекунд, це майже в 20 разів швидше природного руху ока. Настільки висока швидкість роботи системи стеження забезпечує не тільки абсолютну точність роботи лазера, а й виключає помилки у роботі при рефлекторному русі очей в процесі корекції.

Новий рівень якості зору.

Можливості ексимерного лазера WaveLight EX500 дозволяють проводити корекцію зору з врахуванням усіх індивідуальних особливостей рогівки кожного конкретного пацієнта. В результаті відновлюється не тільки гострота зору, а й досягається висока якість таких параметрів як: яскравість, чіткість, контрастність.

Висока якість нічного зору.

Використовуючи в ексимерній лазерній системі WaveLight EX500 сучасні технології контрольованого хвильового фронту, які понижують ймовірність виникнення відблисків і ореолів в нічний і вечірній час, водіння автомобіля в нічний час стає більш комфортним та безпечним.

Безпека.

Сучасні технології використовуються в ексимерному лазері останнього покоління WaveLight EX500, з вище перерахованими перевагами цього лазера, які забезпечують високі стандарти безпеки пацієнта під час проведення лазерної корекції зору.

Можливості ексимерної лазерної системи WaveLight EX500 з коррекції зору при короткозорості, далекозорості та астигматизмі:

від до
короткозорість  – 0,25 діоптрій  -14 діоптрій
міопічний астигматизм – 0,25 діоптрій  -6 діоптрій
далекозорість + 0,25 діоптрій + 6 діоптрій
гіперметропічний астигматизм + 0,25 діоптрій + 6 діоптрій

Найсучасніші методики лазерної корекції зору.

Лазерна корекція зору в клініці професора Сергієнка проводиться з використанням найсучасніших, ефективних та безпечних методик, таких як:

– OptiLASEK

– OptiLASIK

– Custom Q LASEK

– Custom Q LASIK

– Topography Guided

– StreamLight

Турбота і увага до кожного пацієнта.

У клініці професора Сергієнка чудово розуміють, що щира турбота про кожного пацієнта, увага до його проблем,
впливають не тільки на комфорт діагностичного та лікувального процесів – а й на результат лікування. Це не просто слова, для нас важливо, щоб кожен пацієнт клініки відчув наше прагнення надати максимальну і всебічну допомогу в процесі відновлення зору. У нашій клініці обладнані комфортні зони очікування, де ми пропонуємо нашим пацієнтам чай, каву та різні снеки. Також ми надаємо нашим пацієнтам безкоштовний доступ до мережі інтернет в наших wi-fi зонах.

Пацієнти, які пройшли процедуру лазерної корекції зору отримують:

– цілодобову телефонну підтримку наших лікарів-офтальмологів;

– безкоштовний набір медикаментів, необхідних у перші дні після проведення корекції зору;

– безкоштовні контрольні огляди на період перебігу 1-го місяця після проведення процедури лазерної корекції зору.

Методики лазерної корекції зору, які використовуються в клініці професора Сергієнко.

Вибір методики лазерної корекції зору здійснюється з врахуванням індивідуальних особливостей зору кожної конкретної людини та її потреб по якості зору.

Рекомендації щодо вибору методики корекції зору може дати тільки лікар-офтальмолог, на підставі даних діагностичного обстеження. В клініці професора Сергієнка рекомендації по вибору методики корекції зору видаються з урахуванням
побажань пацієнта щодо таких аспектів як: термін відновлювального періоду, наявність і термін дискомфортних відчуттів, якість зору в нічний час, термін непрацездатності.

OptiLASEK.

При використанні даної методики дія лазеру проводиться на поверхневому шарі рогівки, без формування клаптика рогівки. На початку процедури з поверхні рогівки зсувається епітелій і зберігається до кінця процедури. Після закінчення роботи лазера, збережений епітелій повертається на рогівку, і на око одягається контактна лінза. Ця технологія дозволяє скоротити час відновлюваного періоду, а також дозволяє зробити процес відновлення практично безболісним. Контактна лінза знімається в процесі першого контрольного огляду, який проводиться через 5-6 днів після процедури корекції зору.

Custom Q LASEK.

Дана методика відрізняється від методики OptiLASEK тим, що розрахунок параметрів і сама корекція зору здійснюється за персоналізованою програмою, що враховує всі індівідуальні особливості рогівки конкретного пацієнта.
Методика Custom Q LASEK дозволяє більш точково діяти на рогівку, надаючи їй ідеальну форму. Це забезпечує не тільки максимально можливу гостроту зору, але й завдяки високій якісті зору дозволяє виключити оптичні спотворення в нічний час доби.

OptiLASIK.

При використанні даної методики, на відміну від методики OptiLASEK, вплив лазера здійснюється на середні шари рогівки. Для цього, з допомогою спеціального пристрою – мікрокератома, формується рогівковий лоскут. Після того, як лазер здійснив вплив на середні шари рогівки, рогівковий лоскут повертається на своє природне місце. Дана технологія не порушує структуру ока і не вимагає накладення швів.

Переваги впливу лазерного променю на середні шари рогівки такі:

– ширші можливості по корекції зору при високих степенях близькозорості, далекозорості і астигматизму;

– зниження ризиків післяопераційного помутніння рогівки;

– більш короткий відновлювалний період;

– значиме скорочення відчуття болю;

– скорочення часу непрацездатності.

Custom Q LASIK.

Topography Guided.

Ця спеціалізована методика лазерної корекції зору рекомендована пацієнтам зі складною поверхнею рогівки, що виникла в результаті її травмування, рубцевих утворень, або внаслідок раніше перенесених, застарілих методик корекції зору, які не застосовуються в наш час.

StreamLight.

Методика StreamLight одна з найсучасніших методик лазерної корекції зору. Вплив ексимерного лазера при даній методиці здійснюється на поверхневі шари рогівки, без формування рогівкового лоскуту. Але, на відміну від методик OptiLASEK і CustomQLASEK, зняття епітелію здійснюється безконтактно, з допомогою ексимерного лазера. Тобто, ніякі хірургічні інструменти і ніякі медичні розчини не беруть участь в процесі зняття епітелію. Зняття епітелію і дія на рогівку здійснюються ексимерним лазером в один етап, і повністю в автоматичному режимі. Це одна з найбільш “роботизованих” медичних технологій.

Таким чином, методика лазерної корекції StreamLight є одноетапною, безконтактною і повністю автоматизованою.

Порівняльна таблиця методик лазерної коррекції зору, що застосовуються в клініці професора Сергієнка.

Важливо!

Результат лазерної корекції зору, відновлюючий період, наявність комфорту та інші показники таблиці для кожного конкретного пацієнта є суто індивідуальними. В даній таблиці вказані середні значення, які можуть відрізнятися для окремих пацієнтів. Індивідуальну рекомендацію по методиці лазерної корекції зору і прогноз результату корекції ви зможете отримати під час консультації в клініці професора Сергієнка.

Можливості по корекції зору Можливий дискомфорт після процедури Термін відновлення максимально можливого зору Якість зору (чіткість, ясність, контрастність) Назва методики Вартість, грн. за одне око
короткозорість до – 6 D

далекозорість до + 4 D

астигматизм до -/+ 4 D

2-3 дні 1-3 тижні Нормальне OptiLASEK

10900
короткозорість до – 10 D

далекозорість до + 4 D

астигматизм до -/+ 4 D

3-4 години 1-2 дні Нормальне OptiLASIK

(стандартна програма)

11900
короткозорість до – 7 D

далекозорість до + 5 D

астигматизм до -/+ 5 D

2-3 дні 1-3 тижні Висока Custom Q LASEK

(персоналізована програма)

14500
короткозорість до – 12 D

далекозорість до + 5 D

астигматизм до -/+ 5 D

3-4 години 1-2 дні Висока Custom Q LASIK

(персоналізована програма)

14500
короткозорість до – 8 D

далекозорість до + 6 D

астигматизм до -/+ 6 D

1-2 дні 12-14 днів Висока Topography Guided

16900
короткозорість до – 7 D

далекозорість до + 5 D

астигматизм до -/+ 5 D

 

1-2 дні 1-2 тижні Нормальне Stream Light

16900

Ваш шлях до ідеального зору:

Запишіться на первинний прийом за номером (067) 430-59-99 або онлайн

Отримайте комплексну діагностику зору, консультацію офтальмолога та рекомендації по методиці лазерної корекції зору і прогноз результату корекції.

Виконайте лазерну корекцію зору.

Процедура займає близько 7 хвилин, а час перебування в клініці – 1,5-2,5 годин.

Після процедури у вас не буде жодних обмежень щодо фізичного навантаження.

Проходьте безкоштовні контрольні огляди за індивідуальним графіком, встановленим нашим лікарем-офтальмологом.

детская офтальмология проверка зрения винницаl сергиенко сергиенко клиника

Як результат ви отримаєте відмінний зір на довгі роки.


Телефонуйте чи заходьте:

вул. Пирогова, 47 А
(ТРЦ «Ізумруд», 4 поверх)
м. Вінниця

Чекаємо на вас:

будні
9:00 – 18:00
субота
вихідний
неділя
вихідний

Запишіться до лікаря