Запишіться на прийом в клініку професора Сергієнка!

Клініка професора Сергієнко

Протягом двох поколінь в сім’ї професорів Сергієнко досліджують таємниці зору. Засновник династії – академік Микола Маркович Сергієнко отримав всесвітню популярність, завдяки своїм дослідженням в оптиці і фізіології зору. Андрій Миколайович вибрав інший напрямок – це захворювання сітківки.

Микола Маркович заснував і виростив школу вітчизняних мікрохірургів, працюючи в Київському Центрі мікрохірургії ока. Вихідцем цієї школи є і Андрій Миколайович. За його плечима 25 років клінічної та викладацької роботи у державній медицині. Але, як він вважає, час великих медичних установ в офтальмології пройшов. Набагато більш ефективні і динамічні невеликі клініки, де є повний спектр послуг і пацієнту комфортно.

Ще одним життєвим принципом професора Сергієнко є наближення спеціалізованої медицини до пацієнта. Результатом цього стало створення, у Вінниці, медичного центру «Офтальмологічна клініка професора Сергієнко». В медицинском центре проводится диагностика и лечение широкого спектра офтальмических заболеваний детей и взрослых. Оборудование в клинику было подобрано в соответствии…

Детальніше …

Наші переваги

Сучасний формат

Наша клініка – одна з найбільших клінік в Україні. Ми готові провести діагностику будь-якого захворювання очей і здійснити сучасними способами їх мікрохірургічне лікування. У нас ви зможете пройти одну з двохсот процедур, маніпуляцій та операцій, спрямованих на відновлення зору.

Оснащення з високих технологій

Наша клініка оснащена обладнанням від провідних виробників таких країн, як Японія, США і Європа. Завдяки цьому здійснюється точне діагностування і подальше якісне лікування, досягаючи високих показників.

Професіонали своєї справи

Кожний працюючий у нас лікар є фахівцем високої кваліфікації. У нас можна знайти тільки лікарів з великим досвідом: кандидати та доктори медичних наук, офтальмологи зі світовим ім’ям. Вони мають більше десяти років практики за своїми плечима і тисячі успішних операцій з відновлення зору.

Відкритість та інформативність

Ми можемо розповісти без секретів про всі наявні технології, спрямовані на лікування зору і особливості здійснюваних процедур. Пацієнти зможуть отримати інформацію в доступній для розуміння і сприйняття формі, не вникаючи в усі медичні терміни.

Ідеальна репутація

Ми змогли підтвердити на світовому рівні свою ідеальну репутацію. У нас консультуються і з нами співпрацюють знамениті офтальмологи з багатьох країн з усього світу.

Безпека, ефективність і результативність – це основні показники у виконанні нашої місії! Ми надаємо консультативну та стаціонарну медичну допомогу дорослим і дітям, використовуючи світові стандарти і професійний підхід.