final znak
лазерна хірургія

Рефракційна хірургія (лазерна хірургія)

Рефракційна хірургія — безпечний, безболісний та ефективний спосіб виправити короткозорість, далекозорість та астигматизм.

Цей вид лікування очей використовують у світі з 1989 року.

За три десятиліття хірурги накопичили вагомий досвід і настільки вдосконалили технології, що здатні підібрати варіант лазерного втручання під ваші конкретні потреби (за умови відсутності протипоказань).

Записатись на прийом

Чому ви можете нам довіряти?

 

 • Маємо понад 25 років наукового та практичного досвіду, який дозволяє у кожному клінічному випадку врахувати рівень складності
 • Консультації та оперативні втручання очолює кандидат медичних наук, офтальмохірург вищої категорії Віктор Красуцький, провідний український фахівець із 20-річним досвідом роботи в напрямі рефракційної хірургії
 • Використовуємо в роботі сучасний лазер
 • Під час обстеження пацієнта оцінюємо понад 120 діагностичних параметрів, враховуємо спосіб життя, характер професійної діяльності та звички, щоб скласти реальну картину корекційних потреб.
 • Рефракційна хірургія ніколи не рекомендується, якщо ця корекція не сумісна з наявним діагнозом або не дасть прогнозованого результату.

Рефракційна хірургія – кому її радять?

 

Насамперед тим, хто прагне ширших перспектив у житті. Коли окуляри та лінзи заважають професійній самореалізації. Коли є бажання розвиватись у спорті, мати активне дозвілля, обходитись без сторонньої допомоги у побуті, безпечно водити авто. Причому вартість операції набагато менша, ніж витрати на якісну оптику протягом життя.

Шанси отримати гарні результати за допомогою лазера є у людей віком 18-45 років, які не мають системних хронічних захворювань і впродовж кількох останніх років не спостерігали стрімкого погіршення зору. Відкласти корекцію на потім ми рекомендуємо жінкам на час вагітності та лактації.

Людям із гострими запальними процесами в організмі або анатомічними особливостями очей (тонка рогівка, деформовані повіки чи стінки орбіти) радимо альтернативні методи виправлення рефракції. Остаточне рішення про майбутній прогноз приймає лікар або консиліум лікарів після повної діагностики вашого зору.

Види оперативних втручань, які ми пропонуємо:

 

 • Лазерні корекції за методиками LASIK, PRK, LASEK, Epi-LASIK, «Cool»-LASЕK та ін.
 • Персоніфікована (кастамізована) лазерна корекція на основі топографії рогівки та даних аберометрії, що дає максимально можливу якість зору
 • Фототерапевтична кератектомія (ФТK): часто застосовується при поверхневих помутніннях рогівки, для «випаровування» помутнілих поверхневих шарів
 • Колагеновий крос-лінкінг: застосовується для лікування кератоконусу
 • Вживлення факічної задньокамерної штучної оптичної лінзи (ІОЛ), в тому числі торичної: застосовується для виправлення високих аметропій (міопія, гіперметропія, астигматизм) в людей молодого віку з метою збереження природної здатності ока пристосовуватися бачити на різних відстанях
 • Унікальна інтраокулярна лінза «AddOn»: застосовується як додаткова до основної внутрішньоочної лінзи. Якщо вам раніше вживили монофакальну лінзу, а тепер ви вирішили позбутися залежності від окулярів, ми зможемо рекомендувати вам мультифокальну лінзу
 • Рефракційна заміна кришталика з імплантацією штучного кришталика: доречна після 45 років, коли ексимерлазерна корекція та імплантація факічних лінз втрачають переваги. Натуральний кришталик замінюємо на штучний, щоб вирівнювати міопію, гіперопію та астигматизм і забезпечувати часткову здатність ока пристосовуватися бачити на різних відстанях
 • Факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ «преміум сегменту» (торичних, мультифокальних, мультифокально-торичних)

Чому наш лазер WaveLight EX 500 – кращий?

 

Завдяки частоті імпульсів у 500 Гц, ексимерний лазер WaveLight EX 500 забезпечує час абляції – всього лиш 1,4 с на діоптрію, гарантуючи стійкий результат лікування! Це означає, що маленька точка (зона лазерного імпульсу), поєднуючись із послідовністю свого руху в ділянці шліфування, робить лазерну корекцію дуже м’якою, з мінімальним видаленням тканини та максимальним оптичним результатом корекції. Інноваційна розробка лазера знижує можливість морщення рогівки, всихання клаптя рогівки, залежності від рухів ока та втоми пацієнта від фіксації.

Лазер володіє широким спектром можливостей для рефракційного лікування міопії, гіперметропії та астигматизму, враховує зміну положення центру зіниці при різних умовах освітлення. Мультипозиційний трекер (1050 Гц) допомагає досягати точності й безпеки найвищого рівня! Кожні 2 мілісекунди система реагує на мікрорухи ока, є активна корекція зсуву центру зіниці, мінімальне теплове навантаження на рогівку, розпізнавання ока за райдужною оболонкою – усе це захищає від помилок і надає майже стовідсоткову гарантію поліпшення зору.

Як відбувається лазерна корекція?

При високоточному обстеженні хірургу знадобиться всього кілька хвилин в операційній, щоб виправити порушення кривини рогівки.

Ви відчуватимете лише незначний безболісний дотик у той час, коли холодний лазер буде випаровувати найтонші шари рогівки.

Оскільки це втручання у форматі одного дня, ви одразу зможете повернутись додому. А перший ефект від лікування побачите одразу!

Запишіться на консультацію, щоб отримати чесну відповідь про можливості поліпшення зору!

Приходьте до нас

 • Інноваційна офтальмологія

  Більше 30 років професійної роботи.
  Наукові дослідження і практика сучасного лікування.

 • Лікування офтальмологічних захворювань дітей і дорослих.

  Досвід тисяч операцій з найскладнішою патологією у дітей і дорослих.
  Консервативне і оперативне лікування складних патологій.
  Психологічна підтримка кожного клієнта.

 • Широкий спектр офтальмологічних послуг.

  Сучасні діагностичні прилади і лазерні установки.
  Кращі хірурги.
  Якісна діагностика.

Запишіться до лікаря

вул. Пирогова, 47 А
(ТРЦ «Ізумруд», 4 поверх)
м. Вінниця