Історія створення клініки

Протягом двох поколінь в сім’ї професорів Сергієнко досліджують таємниці зору. Засновник династії – академік Микола Маркович Сергієнко отримав всесвітню популярність, завдяки своїм дослідженням в оптиці і фізіології зору. Андрій Миколайович вибрав інший напрямок – це захворювання сітківки. Серед пацієнтів, професори Сергієнко більш відомі як провідні мікрохірурги.

Микола Маркович заснував і виростив школу вітчизняних мікрохірургів, працюючи в Київському Центрі мікрохірургії ока.

Вихідцем цієї школи є і Андрій Миколайович. За його плечима 25 років клінічної та викладацької роботи у державній медицині. Але, як він вважає, час великих медичних установ в офтальмології пройшов. Набагато більш ефективні і динамічні невеликі клініки, де є повний спектр послуг і пацієнту комфортно.

Ще одним життєвим принципом професора Сергієнко є наближення спеціалізованої медицини до пацієнта. Результатом цього стало створення, у Вінниці, медичного центру «Офтальмологічна клініка професора Сергієнко». У медичному центрі проводиться діагностика і лікування широкого спектру офтальмологічних захворювань дітей і дорослих. Устаткування в клініку було підібрано відповідно.