final znak

Науково-практична конференція Ophthalmic HUB 2021

1-2 жовтня 2021 року лікарі нашої клініки на чолі з професором Андрієм Миколайовичем Сергієнко прийняли участь в щорічній міжнародній науково-практичній конференції Ophthalmic HUB 2021,що об”єднала медичне товариство у сфері офтальмології .На відвідувачів чекали ексклюзивні доповіді , майстер-класи та дискусії про сучасні підходи у вирішенні вузьких професійних медичних проблем.

Завдячуючи діджиталізації та використанню сучасних методів комунікації OPHTHALMIC HUB 2021,зібрав понад 1500 учасників з різних країн світу,це:Україна,США,Іспанія,Білорусь,Польща,Німеччина,Норвегія,Нідерланди. т.д.
Команда лікарів нашої клініки активно приймала участь в даному заході. шестеро спеціалістів стали національними спікерами і поділилися власним досвідом та спостереженнями.
Професор Сергієнко Андрій Миколайович став доповідачем де-кількох важливих тем, а саме:
“Досягти максимальної гостроти зору у пацієнтів з діабетичним набряком макули”
“Фіксація торичної ІОЛ при відсутності капсульного мішка”
“Субкон’юктивальний розрив під час виконання силіконової ендотампонади”

Рубленко Ольга Михайлівна, дитячий лікар-офтальмолог, висвітлила питання щодо одночасного використання декількох медичних препаратів чи лікарських процедур проти кількох видів захворювання та доповідала із темою: “Поліпрагмазія та її наслідки в дитячій офтальмології”
На Ophthalmic HUB 2021, окрім наукових досліджень, що стосуються лікувальної практики, обговорювалися і питання щодо організації та налагодження процесів роботи в лікувальних закладах.
Зокрема, Сергієнко Вікторія Валеріївна лікар-офтальмолог, директор нашої клініки, представила доповідь на тему: “Директор свого чоловіка”, де поділилася особистим досвідом та розповіла про всі перепони під час організації роботи в клініці.
Сергієнко Андрій Миколайович – щодо організації операційного дня, що виклав в темі “Напружений операційний день. Мої правила, як запобігти втомі” Сандурський Святослав Олексійович доповідав по темі: “Фіксація торичної ІОЛ при відсутності капсульного мішка”

Ophthalmic HUB 2021 – майданчик ,для обміну досвідом ,пошук нових можливостей розвитку, шалена порція мотивації для подальших подвигів та досягнень.