Далекозорість

Далекозорість (гіперметропія) – особливість рефракції ока, яка полягає в тому, що зображення формується за сітківкою ока. В результаті чого, немає чіткого зору ні близько, ні далеко.

Лікування і профілактика далекозорості у дітей
Лікування далекозорості у дітей проводиться на тлі корекції зору окулярами. Вони призначаються для постійного носіння.

У дитячому віці ця технологія більш ніж виправдана, оскільки стимулює ріст очей і сприяє зменшенню гіперметропії. Також проводяться курси апаратного лікування, які включають різні методи стимуляції зору.

Методики, які застосовуються при лікування дитячої далекозорості абсолютно безболісні. Вони добре переносяться дітьми і включають в себе ігрові моменти.
Проводити курси лікування далекозорості у дітей потрібно кілька разів на рік. Частоту курсів лікування дитячої далекозорості та перелік методів лікування далекозорості визначає лікар-офтальмолог, індивідуально для кожної дитини. Лікування далекозорості у дітей необхідно проводити якомога раніше. Це пов’язано з тим, що при далекозорості часто знижується зір і розвивається амбліопія, що в свою чергу чинить серйозний вплив на формування всієї зорової системи дитини. Існує лише один метод профілактики далекозорості у дітей. Показувати дитину офтальмологу як мінімум 1 раз в рік, що дозволить вчасно виявити захворювання і розпочати лікування, оскільки діти часто не помічають, що у них знижений зір.