Інформація для пацієнтів

В медичний центр «Офтальмологічна клініка професора Сергієнка» на комплексне діагностичне обстеження та лікування зору приїжджають із усіх куточків України.

Як правило, по телефону та при приїзді до клініки в пацієнтів виникають наступні запитання:

Що необхідно брати з собою пацієнту, що має намір пройти повне діагностичне обстеження?
Для того, щоб пройти повне діагностичне обстеження в медичному центрі «Офтальмологічна клініка професора Сергієнка» пацієнту нічого не потрібно брати із собою і направлень в тому числі.
Проте, якщо пацієнт має попередні дослідження та консультативні заключення лікаря офтальмолога, то бажано надати лікарю медичного центру для аналізу та порівняння динаміки прогресування захворювання.

Який орієнтовний час перебування в клініці під час проходження повного діагностичного обстеження?
Час перебування в медичному центрі «Офтальмологічна клініка професора Сергієнка» при проходженні повного діагностичного обстеження залежить від складності захворювання. Орієнтовний час – від 1 до 3 годин.

Що необхідно брати з собою пацієнту, що запланований на оперативне втручання?
Пацієнту, що запланований на оперативне втручання, необхідно мати з собою результати лабораторних та інструментальних досліджень, а також консультативні заключення профільних спеціалістів.

Який орієнтовний час перебування в клініці пацієнта, який запланований на оперативне втручання?
Час перебування пацієнта в медичному центрі «Офтальмологічна клініка професора Сергієнка», який запланований на оперативне втручання, залежить від багатьох факторів, зокрема від: складності оперативного втручання, стану пацієнта, наявності результатів лабораторних та інструментальних досліджень, заключень профільних спеціалістів і т.п.
Орієнтовний час – від 2 до 5 годин. Протягом цього часу, пацієнту буде проведено передопераційну комплексну діагностику зору, підготовку до операції, безпосередньо оперативне втручання та післяопераційний огляд.

Як дізнатися орієнтовну вартість операції?
Орієнтовну вартість операції ви можна дізнатися  за телефоном (0432)55-75-75. Однак, слід зазначити, що в медичному центрі «Офтальмологічна клініка професора Сергієнка» проводяться різних види операцій, вартість яких може відрізнятися. Тому, точну вартість операції можна дізнатися лише після консультації лікаря.

Чи можлива оплата в кредит?
Медичний центр «Офтальмологічна клініка професора Сергієнка» надає можливість пацієнтам, які перебувають у скрутному матеріальному становищі, отримувати послуги в безвідсотковий кредит. Рішення про можливість надання кредиту приймає адміністрація клініки, виходячи з платоспроможності пацієнта та фінансової ситуації в клініці.

Чи є можливість залишитися пацієнтові в клініці після оперативного втручання? Як вирішується житлове питання для приїжджих пацієнтів?
Лікування в медичному центрі «Офтальмологічна клініка професора Сергієнка» відбувається в режимі «одного дня», через що, немає необхідності перебувати в стаціонарі та дозволяє пацієнту залишити клініку вже через 1-2 години після оперативного втручання.
Для приїжджих пацієнтів, співробітники реєстратури медичного центру «Офтальмологічна клініка професора Сергієнка»,  допоможуть вам організувати тимчасове проживання забронювавши готель або квартиру. Проте, радимо завчасно подбати про вирішення цього питання.

Чому приїжджому пацієнту потрібно залишатися у Вінниці до наступного дня, адже операції проводяться в режимі «одного дня»?
Після проведеного оперативного втручання, обов’язковим є ретельний огляд пацієнта на наступний день, що дає змогу уникнути тих чи інших ускладнень під час реабілітації.  Пацієнт отримує детальні рекомендації для подальших дій та орієнтовну дату наступного візиту.