Відгуки наших пацієнтів

06.07.2017 Муляр П. І.

Я, Муляр Поліна Іванівна, висловлюю слова вдячності Жупановій А. О. та Сергієнко А. М. за прекрасний результат, який я отримала після операції. Я прекрасно бачу, живу повноцінним життям, для мене це найбільше щастя. Я буду просити Бога таким лікарям безмірного щастя, Божої благодаті за ваші золоті руки. Велике вам спасибі!!!

04.07.2017 Чистоколяна С. С.

Я, Чистокаляна С. С. Мені 78 років, зробила дві операції – катаракти. Я дуже вдячна Сергієнку А. М. – це людина і хірург від Бога. Це людина, що має золоті руки. Бажаю йому доброго здоров’я, В операційній всі дуже вніматєлбні. Хочу сказати велике спасибі врачу Жупановій А. О, яка дуже вніматєльно відноситься до своїх обов’язків. Вона знаюча, культурна, воспітана. Хочу сказати велика спасі ба Димчук Н. М. вона заботліва, культурна, дуже вніматєльна до пацієнтів. Вас дуже хороша клініка, це всі говорять пацієнти.

29.06.2017

Хорошо, что есть такая клиника. От всей души и от всего сердца хочу выразить большую благодарность всему коллективу офтальмологического центра. За качество обследования, а также удачно проведенную операцию по лечению катаракты. Особо хочу отметить Кочетову М, лечащего врача Жупанову А. А. и хирурга Викторию Валерьевну. Желаю вам крепкого здоровья, больших успехов в вашей не простой работе.

14.06.2017 Писаренко Л. І.

Я, Писаренко Л. І. дякую Нікітіч Людмилі Олександрівні за підтримку та допомогу.

12.06.2017 Мельник А. В.

Дякую директору за вчасно вжиті заходи стосовно інциденту із рецепцією. Зазначу, що тут якісне обслуговування та лікарі. Вдячний за хороше обстеження. Маю надію, що сервіс також зросте. Бажаю також привітного ставлення до відвідувачів. Дякую.

12.06.2017 Мельник А. В.

Я, Мельник Андрій, звернувся до вашого працівника рецепції Бегар, для з’ясування вартості консультації. Вона ж у грубій формі відповіла – «дивіться а сайті» Що є неповагою до клієнта і порушенням лікарської етики та норм обслуговування клієнта. Вимагаю провести роботу з працівниками та вжити відповідних заходів.

12.06.2017 Болтян Л. Т.

Я, Болтян Любов Тимофіївна, висловлюю слова великої вдячності лікарям Мельнику В. О. та Хорошковій М. В. за професіоналізм та турботливе ставлення. Вдячна за ваші золоті руки, чуйне серце. За те, що повертаєте людей до повноцінного життя, даруєте можливість бачити світ, життя. Щиро вдячна вам! Бажаю багато років здоров’я, професійного успіху!!!

29.05.2017 Дерелецький П. О.

Не зважаючи на форс-мажор (не змогла приїхати Петренко Н. Е.) Сергієнко А. М. та Майорова Т. Е. виявили фаховість, професіоналізм, чудові людські якості. Дуже вдячний за лікування!!! Здоров’я та довголіття.

14.04.2017 Музиченко М. М.

Я, Музиченко Микола Маркович, з глибоким почуттям вдячності і великої поваги до всього колективу, а особливо професору Сергієнку А. М., Хорошковій М. В., Олені Василівні і другим за те, що ви своєю відданою працею робите людей щасливими. Ваша клініка заслуговує світових стандартів, ставить в перший ряд кращих клінік нашої України. Повага до людей, висока культура обслуговування і організація на всіх робочих місцях – це невід’ємне у вашій клініці. Покидаю вашу клініку задоволений операцією з великою надією на повне відновлення. Ще раз велике спасибі «Заслужений раціоналізатор України».

07.04.2017 Рядинских В. И.

Хочу выразить признательность доктору Николайчуку Владимиру Иосифовичу за высокий профессионализм и компетентность, за четкие ответы на вопросы. Желаю Вам Владимир Иосифович здоровья и множества благодарных пациентов. С уважением Радинских Валентин Иванович.

22.03.2017 Азамов В.

Висловлюємо подяку Майоровій Т. Е. за її чутливе гарне відношення до маленьких пацієнтів. Бажаємо її здоров’я і терпіння у її роботі. З повагою Влад Азамов.

21.12.2016 Ляховська В. М.

Велике дякую Майоровій Т. Е. за професіоналізм та гарне ставлення. Вдячних та гарних вам клієнтів.

20.12.2016 Кухар

Огромное спасибо за профессионализм, доброту, помощь, отзывчивость врачу Майоровой Т. Э.

30.09.2016 Роскомянко

Большая благодарность Майоровой Т. Э. за индивидуальный поход к пациэнтке, своей дочери, Роскомянко Анне. Доктор занимается своїм делом с нестандартным подходом и что самое главное хороший результат.

27.09.2016 Місінкевич С. С.

Хочу подякувати нашому лікарю Майоровій Т. Е. за відмінне лікування. Зір підняли до 100% і «наша вода» майже стала невидима. Подобається підхід лікаря: індивідуальний і «з душею». Дякуємо!!!

05.09.2016 Дозорець Н. В.

Дуже дякуємо лікарю Майоровій за високу професійну діяльність, за увагу, за людяність і доброту. Ми вважаємо її класним спеціалістом. Бажаємо їй здоров’я та Божого благословення! Величезне людське Дякуємо!!!

30.08.2016 Коровай О. М.

Щире дякую своєму особистому лікарю Марині Василівні. Її вміння творчо підходити до своєї справи спільно з високим професіоналізмом, не тільки допомагає досягти високого результату у лікуванні моєї хвороби, а й залишатися у позитивному настрої, що безумовно позитивно впливає на процес виздоровлення. Марино Василівно, дякую Вам, від щирого серця!!! З повагою Коровай Олександр!

16.08.2016 Бондаренко Н. М.

Хочу подякувати Майоровій Тетяні Едуардовні за якісну консультацію. Звертались 2 роки тому з меншою дитиною з проблемою холязіума – завдяки лікарю все пройшло без хірургічного втручання. Сьогодні з старшою донькою пройшли огляд перед школою. Обслуговуванням задоволені. Все пройшло на відмінно. Дякуємо!

10.08.2016 Янчик Т. В.

Висловлюю щиру вдячність лікарю Майоровій Т. Е. за високий професіоналізм та хороше людяне ставлення. Процвітання Вам та Вашій клініці. З повагою та вдячністю мама маленького пацієнта.

03.08.2016

Виражаю безмежну вдячність та щиру повагу особовому складуопераційної бригади, а саме хірургу Сергієнко В. В., анестезіологу Кочетовій М. В., анастезісту Вєтєр Н. В., операційній мед.сестрі Богдановій О. П., мол. мед. сестрі Зінов’євій О. В., маніпуляцій ній мед.сестрі Джеру Н. О. за зразкове виконання своїх професійних обов’язків, сумлінне та доброзичливе відношення до пацієнтів.
Також виражаю подяку всім працівникам МЦ «ОКПС» за відданість традиціям культури, етикету та толерантність у спілкуванні з пацієнтами клініки МЦ «ОКПС»

03.08.2016 Полинчук Н. П.

Хочу виразити свою вдячність операційній бригаді, а саме хірургу Сергієнко В. В., лікарю анестезіологу Кочетовій М. В., анестезисту Вєтєр Н. В., операційній мед.сестрі Богдановій О. П., мол. мед. сестрі Зінов’євій О. В. за тепле та чуйне відношення до пацієнтів, професіоналізм і повертають нам втрачений зір.

25.03.2016 Гах В. В.

Я, полковник Гах Вячеслав Васильевич, привез свою супругу Гах Татьяну Викторовну в вашу клинику. Я, много о ней слышал и читал в интернете. Мы много видели в разных точках нашего мира. Хочу отметить высочайшую культуру девочек с регистратуры, вежливость, профессионализм. Они всегда отвечают на все вопросы. Ваши врачи и медперсонал под руководством профессора Сергиенко А. Н. показывают высочайший профессионализм роботы, культуру обслуживания. Желаю Вам всем только добра и благополучия на благо нашего народа.

24.03.2016 Мартынюк Нина Николаевна

По окончании своего лечения в клинике профессора Сергиенко приношу благодарность: профессору Сергиенко Андрею Николаевичу за его профессионализм, внимание к своим пациентам, в том числе и ко мне, за его умение доходчиво рассказать о твоем заболевании глаз и вселить уверенность в выбранном методе лечении. Я благодарна профессору за его консультации в период восстановительного лечения.

Моя благодарность и Мельнику Владимиру Алексеевичу. Мое знакомство с ним состоялось в 2010г. в Киевском центре микрохирургии глаза, где он сделал мне блестящую операцию по замене хрусталика и по противоглаукомной теме.
Приехала я в сопровождении дочери, а на следующий день после операции со зрением «1».

В этот раз у меня другой глаз оказался проблемный, но был решен – внутриглазное давление было 65, а сейчас 21!
На протяжении всего восстановительного периода «вела» меня Марина Васильевна Хорошкова – очень внимательный, заботливый доктор, профессионал в своем деле. Лечение проходило трудновато, долго держалось внутриглазное давление. Марина Васильевна приглашала на консультацию и профессора Сергиенко А.Н., и Николайчука В.И. , все вместе преодолели все трудности.

Помогли, конечно, и заочные консультации Мельника В.А., который будучи в Киеве помнил о своих пациентах. Спасибо ему большое.
Очень-очень много внимания в процессе лечения я получила от сотрудников лечебно-диагностического отделения. Тузбай Татьяны Владимировны, Нечипорук Ольги Витальевны и Андросова Виктора Ивановича. От диагноза зависит все! Я благодарна за их профессиональный и очень кропотливый труд.

Не могу не сказать несколько теплых слов о регистратуре. Я могла в течении месяца видеть, как напряженно работают все девушки. И поражаюсь их терпению, что бы быть внимательными, доброжелательными ко всем. Спасибо всем.
Да, хочу еще о «заведующей» гардеробом Алине – это скромная девушка, готовая прийти всегда на помощь нам, пожилым, старым людям.

Успеха Вам в Вашей работе, здоровья, счастья, благополучия.
С уважением Мартынюк Нина Николаевна.

Пацієнт

Висловлюємо щиру вдячність усьому персоналу та особисто лікарям Сергієнко А. М. та Жупановій А. О. за високий професіоналізм та чуйне ставлення до нашої сім’ї. Також дуже вдячні дівчатам на реєстратурі, особливо Тетяні за привітність та оперативність! Низький уклін!

12.02.2016 Шлапак В. М.

Мы семья Шлапак проходим лечение в вашей клинике и очень довольны человеческим обращением и терпением к нам. Мой муж делал операцию по отслойке сетчатки у профессора Сергиенко А. Н.. Спасибо ему за профессионализм и за терпение к моему мужу. А также большое спасибо всему персоналу и девочкам на регистратуре, которые первые тебя встретят, расскажут и доходчиво объяснят. Спасибо.

08.02.2016 Рудь Т. П.

Дякувати Богові, що мені рекомендували клініку Сергієнка. Я багато років користувалася дорогими каплями, бо в мене глаукома. Прийшла в клініку, зустріли мене гарні та усміхнені дівчата, що в зараз дуже рідко буває. Лікарі, досвідчені та уважні!!! Порекомендували вилікувати глаукому лазером. Дуже боялася та переживала, вмовили діти зробити лазер. Тепер понімаю, що даремно боялась. Позбавили мене головної болі та постійного капання в очі. Дуже дякую, лікарям! Нехай вас Бог оберігає!!!

04.02.2016 Магденко Ю. М.

Безмежно вдячна лікарям, що так турбуються про пацієнтів. Дуже задоволена результатом проведеної лазерної процедури. Процедура нескладна і не зайняла в мене багато часу і грошей. А головне позбавила капель для зниження тиску очей.

25.01.2015 Кухарчук С. В.

Велике дякую лікарям клініки за лікування глаукоми лазерним методом. Раніше я використовувала три види капель для зниження очного тиску, а зараз жодних. Для мене це дуже зручно та економічно вигідно, враховуючи нинішню ситуацію з цінами на ліками.

15.01.2016 Войтенко Л. Н.

Спасибо огромное клинике профессора Сергиенко за профессионализм. Сделали в вашей клинике лазерную селективную трабекулоплатику. Все прошло успешно. Отдельное спасибо Николайчуку Владимиру Иосифовичу, очень внимательный и толковый доктор.

29.12.2015 Маціпура М. Г.

Спасибі Вам Андрій Миколайович і вашому колективу за труд, турботу та людське відношення. Бажаю клініці процвітання та сімейних благ.

17.06.2015 Івасенко І. В.

Висловлюю велику вдячність і подяку лікарю Майоровій Тетяні Едуардівні. У лікаря золоті руки, щире серце і що особливо – почуття гумору, що дуже важливо для підтримки пацієнтів. Також дуже вдячна медсестрам, які в команді Майорової Т. Е. Бажаю благополуччя Вам. Хай Бог оберігає вас.

Видрик О. Ю.

Висловлюю вдячність лікарю Андрію Миколайовичу і всім другим лікарям, хто мною займався: анестезіологу, медсестрам і всьому персоналу за доброту, душевну підтримку і взагалі дуже і дуже хороше ставлення. Дівчаткам в реєстратурі також спасибі Нехай вас всіх береже ангел хранитель. Всім здоров’я, удачі, благополуччя і мирного неба. Всіх благ вашій клініці.

21.10.2015 Бондаренко А.М.

Персонал клиники очень внимательный, добросовестно относится к своим пациентам. Мы очень благодарны за отношение отличное к нам. Спасибо за все. Сохрани вас Господь. Желаем всем здоровья и счастья в личной жизни.

06.07.2015 Грібенча Т. В.

Висловлюю подяку лікарю – анестезіологу Кочетовій М. В. за професіоналізм, сердечність, турботу до пацієнтів. Всьому медичному операційному блоку, вдячність за турботу. Моя вдячність дівчатам реєстраторам за ввічливість і витримку до пацієнтів. Бажаю всім здоров’я і успіхів в вашій нелегкій роботі.

30.06.2016 Рогожина І.

Щиро вдячна лікареві Андрію Миколайовичу за даровану можливість моєму батькові бачити цей світ, сонце, людей. Приїхали в медичний центр батько був майже незрячий. Лише дякуючи, від усього серця, Андрію Миколайовичу, його запропонованому новітньому методу лікування глаукоми мій батько бачить – а це велике щастя для мене, дочки і всіх рідних. Ще раз щиро дякую Вам за допомогу і лікування. Якщо є шанс його потрібно використовувати, як використали його ми. Ще раз велике дякую.

17.06.2015

Висловлюю велику подяку Майоровій Тетяні Едуардовні (дитячий офтальмолог) за високий рівень і хороше людське відношення. Подяка за все, що врятували мене від операції.

19.05.2015

Выражаем свою благодарность прекрасному специалисту Жупановой Алле Александровне за высокий профессиональный уровень и прекрасные человеческие качества, которые в сочетании оставляют незабываемые впечатления о сервисе клиники. Мы же непременно будем рекомендовать Аллу Александровну, как одного из лучших специалистов.

24.02.2015 Ладавичус Вальдас

Есть врач, а есть исцелитель. К Вам применимо второе понятие. Спасибо огромное за помощь и понимание в особо нелегкий период жизни.

16.05.2015 Джанбаз Н. В.

Приехали к вам из Мариополя. Сделали операцию моей дочери у замечательного врача Майоровой Татьяны Эдуардовны. Татьяна Эдуардовна огромное спасибо за Ваши золотые руки и внимание к маленьким пациентам. Большое спасибо всему медицинскому персоналу клиники – за настоящий профессионализм.
С верой и надеждой! Белый цвет дарит счастье огромному миру. И поэтому даже Ваш белый халат вселяет в нас веру. С благодарностью от пациентов.

01.12.2014

Щиру вдячність висловлюю людям у білих халатах клініки офтальмології ім. Сергієнка А. М. м.Вінниці. Сергієнко Андрій Миколайович, Сергієнко Вікторія Валеріївна, Хорошкова Марина Василівна – це насправді посланці Всевишнього, які своєю віртуозною майстерністю, глибокими знаннями своєї справи дарують своїм пацієнтам світло, сонце, радість, життя. Сердечно дякую медпрацівникам операційної бригади, дівчаткам-медикам діагностики ока, реєстраторам за вашу людяність, чуйність, доброту. Низький уклін вірним служителям Гіппократа.

02.09.2014 Гуцуляк І. Г.

Я, Гуцуляк Інна Григорівна, пацієнтка клініки професора Сергієнка, висловлюю щиру подяку всьому медичному персоналу клініки. А особливо професору Сергієнку Андрію Миколайовичу, що повернув мені бачення світу. Щиро вдячна лікарю анестезіологу Марині Валеріївні, лікарю офтальмологу Антону Анатолійовичу. Хай вас всіх Бог благословляє, Матір Божа здоров’я посилає. Миру, здоров’я, добробуту всім вам і вашим сім’ям. З роси вам і води, щоб ви не знали ніякої біди. Бажаю вам благословення у вашій дрогоцінній роботі. Низький вам уклін за вашу працю.

08.08.2014 Паламарчук Н. М.

Висловлюю слова материнської подяки професору Сергієнку А. М. , якого золотими руками. моїй дочці була зроблена успішно операція. Спасибі всьому медперсоналу – реєстратору Ірині Павлівні, медсестричкам Ліні Сергіївні, Вікторії Петрівні , Наталії Миколаївні, лікарю Марині Василівні, лікарю Ванніку Арменовичу, анестезіологу Марині Валеріївні, лікарю Антону Анатолійовичу. Хай Матір Божа вас охороняє, Ангел небесний на крилах тримає, сіяє в небі зірка золота: Ісус-Христос з небес благословля. На довгії, щасливії та плідні літа. Здоров’я вам усім міцного і уклін до землі.

01.08.2014

Моя многодетная семья рада за проделанную операцию мне Арсеновой Г.А. в медицинском центре профессора Сергиенко. За золотые руки профессора Андрея Николаевича и Олега Георгиевича, а также всему персоналу за внимание и уважение к пациентам, а особенно к пожилым людям. Спасибо огромное и мы желаем вам здоровья.

Вечерук О. А.

Огромное спасибо докторам клиники профессора Сергиенко. Особую благодарность хочу выразить Андрею Николаевичу Сергиенко. Он высокопрофессиональный доктор, который в буквальном смысле, ставит пациентом на ноги. Так как, все мы сюда приходим, как слепые котята, а выходим зоркими. Андрей Николаевич супер хирург и просто порядочный человек. Благодарю его опыту, знаниям и умениям. Спасибо Вам за все, что вы делаете для своих пациентов. Дай Вам Бог долгих лет плодотворной работы.

10.06.2014 Пастух В. С.

Наша сім’я висловлює щиру вдячність лікарям клініки професора Сергієнка за турботу та професіоналізм в лікуванні нашого батька! Особлива подяка людині із золотими руками і добрим серцем А. М. Сергієнку – професору від Бога. Бажаємо всьому колективу клініки міцного здоров’я, великих успіхів в розбудові дуже важливого і потрібного людям закладу. Щастя і удачі.

05.06.2014 Костюк

Приємно вражена, дуже вдячна!