final znak

НАША МІСІЯ

Працюємо, щоб повертати вам якість життя завдяки ясному зору! Щоб не допускати складних діагнозів і вчасно допомагати вашим очам. Тому пропонуємо понад 200 рішень, які поліпшать ваш зір і відкриють нові можливості для роботи, спілкування, саморозвитку та відпочинку.

Підтверджений досвід

кандидатів і докторів медичних наук

Краще обладнання,

що насправді лікує зір

Перевірена репутація,

визнана в Україні та світі

Індивідуальний підхід

до кожного клінічного випадку


Андрій Сергієнко

доктор медичних наук, професор, засновник клініки

«Хірургія сітківки — справа мого життя. Понад 30 років я освоюю цю цікаву і складну сферу. Залюбки навчаю молодих фахівців. У роботі мене надихає фраза Вінстона Черчилля: “Ніколи, ніколи, ніколи не здавайся!”»

Досягнення професора Сергієнка, його досвід та наукова діяльність викликають захоплення в багатьох країнах світу! Численні нагороди — підтвердження та визнання його професійності та життєвої позиції.

Андрій Сергієнко — наступник у професорській династії. Його родина перебувала біля українських витоків мікрохірургії ока. Академік Микола Сергієнко — всесвітньо відомий завдяки дослідженням оптики та фізіології зору, заснував і виховав школу вітчизняних мікрохірургів, працюючи в Київському центрі мікрохірургії ока. Продовжуючи батькові професійні традиції, професор Андрій Сергієнко зробив неоціненний внесок у вітчизняну медицину, розвиваючи галузь лікування захворювань сітківки. Своєю метою вважає розвиток доступної офтальмологічної допомоги в Україні. А клініка, яку він заснував у Вінниці, — це місце концентрації наукового потенціалу та сучасних технологій.

 • Звернувшись до нас, ви отримаєте повний комплекс офтальмологічних послуг! Вас вислухають, підтримають і додадуть оптимізму! Під час обстеження ми оцінюємо понад 120 діагностичних параметрів, враховуємо ваш спосіб життя, характер професійної діяльності та звички і складаємо реальну картину корекційних потреб. Дані про ваш стан зберігаємо в базі клініки, щоб відстежуваи зміни з точністю до кількох мікрон протягом тривалого періоду. Такі зміни для вас непомітні, але для нас це можливість визначити небезпечні ознаки захворювання ще до зниження зорових функцій.

 • Мікрохірургія ока — наша безпосередня сфера діяльності, яку ми розвиваємо! 30 років досвіду дозволяє нам повертати зір навіть після тривалої сліпоти. Якщо ви маєте хронічні патології ока, вам запропонують малоінвазивні втручання і пильний нагляд, що поліпшуватиме і зберігатиме зір на роки. Ми подбаємо про вашу впевненість у подоланні хвороби, і ви насправді відчуєте нову якість життя із ясним зором!

 • Маємо 30 років досвіду діагностики та лікування рідкісних патологій очей.
 • Дотримуємося європейських протоколів у лікуванні очних захворювань.
 • Пишаємося командою, що зацікавлена в результаті!
 • Удосконалюємо та впроваджуємо нові технології консервативного та оперативного лікування.
 • 7 років діяльності у Вінниці.
 • Залучаємо пацієнтів до клінічних досліджень і надаємо європейське лікування безкоштовно.
 • Результатами власних наукових досліджень ділимося на українських і міжнародних конференціях.
 • Регулярно організовуємо спеціалізовані конференції “Поділля-РЕТИНА”.
 • Готуємо молодих фахівців у сфері хірургії сітківки і скловидного тіла, співпрацюємо з Вінницьким національним медичним університетом ім. М. Пирогова.